Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем проживання для проведення звірки даних щодо:
об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
права на користування пільгою із сплати податку (відповідно до рішень сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад);
розміру ставки податку;
нарахованої суми податку.
    У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення – рішення. Попереднє податкове повідомлення – рішення вважається скасованим.
    Платники – фізичні особи у 2018 році сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2017 рік за ставками, які застосовувались при розрахунку податку минулого року.
    До 1 липня 2018 року за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) буде направлено податкове повідомлення – рішення про сплату суми податку з зазначенням відповідних платіжних реквізитів.
    Термін сплати податку – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

Рівненська ОДПІ