14 червня 2021 року о 09.00 годині в приміщенні сесійної зали за адресою м. Здолбунів, Грушевського,14 відбудеться одинадцята сесія Здолбунівської міської ради VІІІ скликання

В січні 2021 року підприємством застосовувались тарифи на послуги централізованого опалення, що були встановлені рішенням виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 28.11.2018р., № 256 «Про коригування розмірів тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія», що становили для житлових будинків, обладнаних приладами обліку теплової енергії, 2161.15грн за 1 Гкал та для будинків без приладів обліку – 53.01грн за 1м2 опалювальної площі. Однак, на виконання вимог Постанови Кабінету міністрів України від 21.07.2005р. №630, тариф для будинків, не обладнаних приладами обліку теплової енергії, перераховувався в залежності від температури зовнішнього середовища. Так як, температура зовнішнього середовища в січні місяці 2021 року становила -2.8ОС, що є нижчою ніж розрахункова нормативна температура +0.1ОС, на яку розраховані тарифи з централізованого опалення, то відповідно тариф був перерахований і становив 61.5978грн за 1м2. Розмір тарифу з централізованого опалення в житлових будинках, обладнаних приладами обліку, визначається в залежності від кількості теплової енергії (Гкал), спожитої житловим будинком.

 

Для виробництва теплової енергії своїм споживачам підприємство закуповує природний газ в умовах запровадження в Україні ринку природного газу, вартість якого для підприємств теплопостачання змінюється щомісячно, в гарантованого постачальника природного газу НАК «Нафтогаз України» і в січні 2021р. ціна становила 8.947грн за 1 м3 з врахуванням транспортування магістральними газопроводами. Разом з тим, для обігріву помешкань автономними системами мешканцями використовується природний газ різних постачальників за ціною не вищою за граничну в розмірі 6.99грн за 1 м3, що є на 28% нижчою ніж ціна для теплопостачальних підприємств.

 

Крім того, підприємство в січні 2021р. закуповувало електричну енергію за ціною, встановленою регулятором, в розмірі 3.81грн за 1 кВт.год, що є на 126.8% більше за ціну електричної енергії для населення в розмірі 1.68 грн за 1кВт.год.

 

За таких обставин підприємство має проводити перерахування тарифу для населення, однак в поточному опалювальному періоді цього не відбудеться за винятком бюджетних установ та інших споживачів тому, що з 10 лютого вступив в дію Меморандум про взаєморозуміння щодо проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Відповідно Здолбунівська міська рада не переглядає тарифи для населення в сторону збільшення, а Кабінет Міністрів України спільно з НАК «Нафтогаз України» гарантують безперебійне постачання природного газу за ринковою ціною. В той же час Кабінет Міністрів України гарантує компенсувати різницю між ринковою ціною та ціною, врахованою в тарифах на послуги з теплопостачання для населення.

Адміністрація підприємства

 На сайті Здолбунівської міської ради розпочато збір голосів на підтримку електронної петиції
" Дренажна система по вул. Старомильській ". Підтримати петицію можна у розділі "Єдина система місцевих петицій" (https://petition.e-dem.ua/zdolbuniv/Petition/View/75)

 

Про виконання постанови
Кабінету Міністрів України
від 09.12.2020 року №13236 «Про
встановлення карантину з метою
запобігання поширенню на території
України гострої респіраторної
хвороби СОVІD – 19»
в Здолбунівській міській раді

Вкладення:
Скачати цей файл (Про виконання постанови.doc)Про виконання постанови.doc[ ]60 Кб

Як повідомив в. о. начальника Віталій Чуй, за одинадцять місяців 2019 року жителі Рівненщини сплатили до зведеного бюджету понад 4 млрд. 197 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. З них 1 млрд.  66 млн. грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, відповідно місцеві громади отримали 3 млрд. 132 млн. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається зростання надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів на понад 21 відсоток. У цифрах - це  додатково майже 728 млн. грн., зокрема до державного - 183 та 545 млн. грн. - до місцевих бюджетів.

У податковій   службі області наголошують, що сумлінна та вчасна сплата податків – це можливість держави системно, без будь - яких збоїв, проводити державну політику щодо виплати пенсій, стипендій, соціальної допомоги. Адже, податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоформуючих податків та  стабільним джерелом наповнення державного та місцевих бюджетів.

«Варто зазначити, що такій позитивній динаміці посприяли не лише підвищення стандартів оплати праці та соціально відповідальний бізнес, а й проведення заходів з детінізації економіки. В легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці податкової служби краю чи представники влади, а й усі мешканці територіальних громад. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку, адже частка ПДФО у загальних надходженнях місцевих бюджетів складає 68%», – наголошує в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Нараховуєте заробітну плату за грудень – не забудьте зробити річний перерахунок ПДФО

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що  відповідно до п.п.169.4.2 п.169.4 ст.169 Податкового Кодексу, роботодавець зобов’язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги, перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику ПДФО у вигляді заробітної плати, а також суми наданої податкової соціальної пільги:

- за наслідками кожного звітного податкового року під час нарахування заробітної плати за останній місяць звітного року;

- під час проведення розрахунку за останній місяць застосування податкової соціальної пільги у разі зміни місця її застосування за самостійним рішенням платника податку або у випадках, визначених п.п. 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 ПКУ;

- під час проведення остаточного розрахунку з платником ПДФО, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем.

Крім того роботодавець та/або податковий агент має право здійснювати перерахунок сум нарахованих доходів, утриманого ПДФО за будь-який період та у будь-яких випадках для визначення правильності оподаткування, незалежно від того, чи має платник податку право на застосування податкової соціальної пільги.

Якщо внаслідок здійсненого перерахунку виникає  недоплата утриманого ПДФО, то сума такої недоплати стягується роботодавцем за рахунок суми будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) за відповідний місяць, а в разі недостатності суми такого доходу – за рахунок оподатковуваних доходів наступних місяців, до повного погашення суми такої недоплати. При цьому якщо внаслідок проведення остаточного розрахунку з платником ПДФО, який припиняє трудові відносини з роботодавцем, виникає сума недоплати, що перевищує суму оподатковуваного доходу платника податку за останній звітний період, то непогашена частина такої недоплати включається до складу податкового зобов’язання платника ПДФО за наслідками звітного податкового року та сплачується самим платником. При цьому, якщо внаслідок здійсненого перерахунку виникає переплата податку, то на її суму зменшується сума нарахованого податкового зобов’язання платника податку у відповідному місяці.

Результати проведеного перерахунку сум доходів, нарахованих (виплачених) платникам ПДФО, відображаються у податковому розрахунку за формою № 1ДФ  звітному періоді, в якому проведено перерахунок.

Головне управління ДПС у Рівненській області

 

З 09 грудня 2019 року кошти авансових платежів (передоплати) підприємствам та громадянам необхідно перераховувати виключно на нові депозитні рахунки 3734, відкриті у Державній казначейській службі України

               Для юридичних осіб:

ОТРИМУВАЧ

Державна митна служба України

Код ЄДРПО

43115923

РАХУНОК

UA038999980000037343043115923

Банк отримувача

ДКСУ (Держказначейство)

 

               Для громадян:

ОТРИМУВАЧ

ПоліськамитницяДержмитслужби

Код ЄДРПО

43350097

РАХУНОК

UA038999980000037343143350097

Крім того повідомляємо, що залишки коштів, які знаходяться на депозитному рахунку 3734, відкритому у Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби України будуть переведені на відповідний рахунок Державної митної служби України та можуть бути використані для митного оформлення товарів підприємств.

Також повідомляємо, що рахунок:

UA038999980000037343143350097-депозитний рахунок для зарахуванняавансовихплатежів (предоплат), щовносятьсягромадянами до/абопід час митногооформлення, а такожкоштів, якісплачуються за порушеннявимогмитнихрежимів транзиту та тимчасовоговвезеннятоварів, щооформлювалисьізвикористаннямкнижок МДП та книжок (карнетів) А.Т.А., тощо;

UA858999980000037340243350097 – депозитнийрахунок для зарахуванняіншихплатежів, якісплачуються не з сумавансовихплатежів (предоплат) для сплатиштрафів та коштіввідреалізації майна, що переходить у власністьдержави;

Отримувач: Поліська митниця Держмитслужби

ЄДРПО: 43350097

Про рахунок, відкритий в уповноваженому банку АБ "УКРГАЗБАНК" буде повідомлено додатково.

З 8 грудня Державній митній службі передаються повноваження Державної фіскальної служби з реалізації державної митної політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи, відповідно до постанови КМУ від 04 грудня 2019 року №1217-р «Питання Державної митної служби».

Польська митниця Держмитслужби є правонаступником Рівненської митниці ДФС та починає роботу з 00 годин 00 хвилин 8 грудня 2019 року.

Зона діяльності митниці: Рівненська область, місто Луцьк, Луцький, Ківерцівський, Горохівський, Рожищанський, Любешівський, Маневицький, Камінь-Каширський райони Волинської області, міста Нетішин, Славута, Шепетівка, Славутський, Шепетівський, Полонський, Ізяславський, Білогірський райони Хмельницької області.

Графік роботи митних постів:

Митні пости «Рівне», «Сарни», «Дубно», управління контролю митної вартості, класифікації, походження товарів та прогнозування надходжень:

з понеділка по п’ятницюз 09 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв.

Митний пост «Луцьк»:

понеділок, вівторок, четвер, п’ятницяз 09 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв.;

середа з 09 год. 00 хв. до 19 год. 45 хв.;

в суботу - з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., перерва на обід - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Митний пост «Славута», відділ митного оформлення «Костопіль» митного поста «Рівне» –з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., перерва на обід з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.

Митні пости «Дольськ», «Городище», «Удрицьк», «Прикладники» - цілодобово.

Міжнародний пункт пропуску для авіаційного сполучення «Рівне» митного поста «Рівне» - цілодобово (за викликом).

Відділ митного оформлення №2 митного поста «Сарни» у пункті контролю на залізничній станції «Сарни» - цілодобово.

    ГУ ДФС у Рівненській області нагадує громадянам, які котрі у 2018 році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації.
    Заповнити і подати декларацію можна до 1 травня 2019 року в податковій інспекції за місцем реєстрації.
    Звертаємо увагу, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:
- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;
- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);
- спадок від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;
- доходи від продажу інвестиційних активів;
- іноземні доходи.
    Щоб виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію громадянам треба звернутися до Центрів обслуговування платників у ДПІ, що є у кожному з районних центрів. Саме тут фахівці ДФС нададуть необхідні консультації та допоможуть правильно заповнити декларацію про отримані доходи.
    З графіком роботи територіальних органів ДФС та Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Рівненській області за адресою rv.sfs.gov.ua.

ГУ ДФС у Рівненській області