Здолбунівська міська виборча комісія

Рівненської області

Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Коротка, 9, тел. 2-43-82

Постанова

 

м. Здолбунів

17 вересня 2015 року  №2

Про утворення територіальних, одномандатних виборчих округів Здолбунівського міського багатомандатного округу

 

Відповідно до статті 16, частин 5, 9,11 статті 17 «Про місцеві вибори», пункту 3 частини 1статті 26 Закону України «Про державний реєстр виборців» керуючись статтями 1-13, пунктом 9 частини 1 статті 21 Закону України та постанови ЦВК України № 216 від 03.09.2015.

Здолбунівська міська виборча комісія постановляє:

1. Затвердити територіальні виборчі округи із зазначенням їх номерів, меж, орієнтовної кількості виборців у кожному виборчому окрузі (згідно з додатком).

2. Рішення про утворення територіальних виборчих округів, відомості та перелік виборчих округів надіслати до Центральної виборчої комісії на паперових носіях.

3. Рішення про утворення територіальних виборчих округів, відомості та перелік виборчих округів оприлюднити на офіційному сайті Здолбунівської міської ради – zdolbyniv.rv.ua

4. Рішення про утворення територіальних виборчих округів, відомості та перелік виборчих округів із зазначенням їх номерів, меж, орієнтовної кількості виборців у кожному виборчому окрузі невідкладно передати на паперових носіях та в електронному вигляді органу ведення Державного реєстру виборців.

 

Голова засідання: Буздиган О.М.

МП

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток вибори.doc)Додаток вибори.doc[ ]53 Кб