Санаторно-курортне оздоровлення застрахованих осіб Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності визначено державою одним із важливих соціальних завдань. Більша частина вартості оздоровчої путівки при цьому покривається за рахунок коштів Фонду. 
Основними завданнями Фонду під час організації оздоровчих кампаній є збільшення кількості якісно оздоровлених застрахованих осіб та підвищення рівня надання оздоровчих послуг, що у свою чергу сприяє зниженню захворюваності та у майбутньому призводить до зменшення витрат із бюджету Фонду на допомогу по тимчасовій непрацездатності.
Обов”язковою умовою для отримання путівки при цьому є офіційне працевлаштування застрахованої особи та сплата єдиного соціального внеску. Але просто прийти і попросити путівку чи стати для цього в чергу не можна. Основою для видачі кожної санаторно-курортної чи реабілітаційної путівки є висновок лікувально-профілактичного закладу щодо необхідності такого виду лікування (форма 070/о), а також заява працівника до комісії із соціального страхування. Комісією, в свою чергу, формується заявка до робочого органу Фонду щодо кількості путівок, необхідної для оздоровлення застрахованих осіб. На своїх засіданнях комісії здійснюють остаточний розподіл соціальних путівок серед працівників організації чи підприємства.
Уточнити можливість оздоровлення як для себе у санаторно-курортних закладах, так і для дитини у таборах літнього відпочинку, а також порядок надання путівок Ви можете, звернувшись безпосередньо до Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції, за адресою: м.Здолбунів, вул.Грушевського, 25/300 , або за телефонами у Здолбунові (03652)2-55-56, 2-55-38 (директор).
В Острозі ми чекаємо Вас щочетверга за адресою: вул. Островського 1Б, (2 пов., приміщення “Оазис”). Консультації за телефоном: (03654) 3-02-05.

Здолбунівська МВД РОВ Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності