Здолбунівська міська рада (35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Грушевського, 14) відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового управління  Здолбунівської  міської  ради (1 штатна одиниця) та головного спеціаліста управління з гуманітарних питань  Здолбунівської  міської  ради (галузь освіти -1 штатна одиниця).

На посаду головного спеціаліста фінансового управління та головного спеціаліста управління з гуманітарних питань  Здолбунівської міської ради призначається особа громадянин України, яка має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Загальні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста управління з гуманітарних питань: вільне володіння державною мовою та володіння навиками користування персональним комп’ютером.

Загальні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста фінансового управління: вільне володіння державною мовою та володіння навиками користування персональним комп’ютером, знання законодавства у бюджетній та бухгалтерській сфері.

Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня опублікування даного оголошення та можуть подаватися особисто до відділу з юридичної роботи та питань персоналу апарату Здолбунівської міської ради або надсилатися поштою за адресою: 35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Грушевського, 14.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма № П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Довідки за тел. моб. 0985025394, тел.моб. 0664063408, тел. (03652) 2-31-51.