Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд Здолбунівської міської ради.

1. Найменування організатора громадського обговорення -  управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради.

2. Ініціатор громадського обговорення -  робоча група по питанню ліквідації Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області, склад якої затверджено наказом управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради від 25 травня 2021 року № 89.

3. Мета: врахування думки жителів Здолбунівської міської територіальної громади щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд Здолбунівської міської ради.

         Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

          Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

Відповідно до розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 06 вересня 2013 року № 376 «Про затвердження мережі загальноосвітніх шкіл району на 2013-2014 навчальний рік» призупинено навчання в Степанівській загальноосвітній школі І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області у зв’язку з відсутністю учнів.

4. Електронна пошта для подання пропозицій (зауважень), консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради.

5. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій або усній формах, надсилаються електронною поштою або особисто, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 7 днів з моменту опублікування даного повідомлення.

6. Робоча група 08 червня 2021 року узагальнює пропозиції (зауваження) та надає звіт щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області.

  Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання  щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд Здолбунівської міської ради, що додається.