Комунальною установою  «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  міської ради  оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників: вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) (1 штатна одиниця), вчитель-логопед (1 штатна одиниця).

Повне найменування установи: Комунальна установа «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  міської ради.

Місце знаходження закладу: 35705, Рівненська область, місто Здолбунів, вул. Незалежності, буд. 64-Б.

Умови оплати праці:

- згідно посадового окладу, встановленого відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;

-  підвищень посадового окладу (за наявність  кваліфікаційної категорії);

-  надбавок (за вислугу років, почесне звання);

-  доплат (за науковий ступінь тощо).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура).

Стаж роботи за фахом не менше трьох  років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до КУ «Здолбунівський інклюзивно – ресурсний центр» Здолбунівської міської ради ( вул. Незалежності 64-Б, м. Здолбунів )  наступні документи:

-  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності ;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

 

Строк подання документів для участі в конкурсі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. 

 

Останній термін подання документів 27 квітня 2021 року.

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами кваліфікаційного іспиту та співбесіди.

Кваліфікаційний іспит для претендентів на посаду проводиться за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту, його складова та тривалість визначено рішенням Здолбунівської міської ради від 31 березня  2021 року № 167 «Про затвердження Положення про  конкурсний відбір на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи    «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  міської ради ».

Дата проведення конкурсу – 17 травня 2021 року.

Конкурс відбудеться о 14.00 год. в приміщенні КУ «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  міської ради.

Уповноважена особа:  Устянчук Наталія Анатоліївна  – директор КУ «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  міської ради,  тел. 0967726360,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..