Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 421

 

Про надання дозволу громадянину Мічуті Святославу
Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуального
гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянина Мічуті Святославу Юрійовичу про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Молодіжна в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянину Мічуті Святославу Юрійовичу, який проживає м. Здолбунів по вулиці Г. Мазепи,18 квартира,13 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0050 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Мічуті Святославу Юрійовичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.