Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 417

 

Про надання дозволу товариству з обмеженою
відповідальністю « Здолбунівський завод залізобетонних
конструкцій» на розроблення технічної документації щодо
передачі земельної ділянки в оренду для будівництва
та обслуговування багатоквартирного житлового
будинку по вул. Гетьмана Полуботка, 2 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій» про надання дозволу на технічної документації щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2 керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,120 ,151 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій» на розроблення технічної документації щодо передачі земельної ділянки загальною площею 1000 метрів квадратних (0.1000 гектара) в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій» замовити технічну документацію в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський