Р І Ш Е Н Н Я
від 21 грудня 2011 року № 393

 

Про затвердження технічної документації та передачу
Дитячо-юнацькій спортивній школі Здолбунівської районної
ради земельної ділянки в постійне користування для
обслуговування приміщень та спортивного майданчика
по вулиці Дмитра Яворницького, 28-а в місті Здолбунів

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо складання державного акту на право постійного користування на земельну ділянку Дитячо-юнацькій спортивній школі Здолбунівської районної ради для обслуговування приміщень та спортивного майданчика по вулиці Дмитра Яворницького, 28-а в місті Здолбунів розроблений приватним підприємством «Рівнеелітзем» та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Дитячо-юнацькій спортивній школі Здолбунівської районної ради технічну документацію із землеустрою, щодо складання державного акту на право постійного користування на земельну ділянку загальною площею 1772 метрів квадратних (0,1772 гектара) для обслуговування приміщень та спортивного майданчика по вулиці Дмитра Яворницького, 28-а в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Передати Дитячо-юнацькій спортивній школі Здолбунівської районної ради в постійне користування земельну ділянку площею 1772 метрів квадратних (0,1772 гектара) для обслуговування для обслуговування приміщень та спортивного майданчика по вулиці Дмитра Яворницького, 28-а в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
3. Дитячо-юнацькій спортивній школі Здолбунівської районної ради:
3.1. Отримати державний акт на право постійного користування на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством.
3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
4. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
Міський голова І.О.Ольшевський