Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року № 345

 

Про надання дозволу громадянці
Літковській Ользі Сергіївні на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
в оренду терміномом на п”ять років для ведення
особистого селянського господарства по вулиці
8 Березня в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Літковської Ольги Сергіївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п”ять років для ведення особистого селянського господарства по вулиці 8 Березня в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,151 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Літковській Ользі Сергіївні , яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Зелена, 4 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п”ять років орієнтовною площею 0,02 гектара, для ведення особистого селянського господарства по вулиці 8 Березня в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Літковській Ользі Сергіївні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.


Міський голова І.О.Ольшевський.