Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року № 330

 

Про надання дозволу суб’єкту підприємницької діяльності
Тринітко Олександру Валерійовичу на розроблення проекту
із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренди
терміном на 5 років для будівництва та обслуговування
приміщення торгового павільйону «Хліб»
по вулиці Шкілька, 39-а в межах міста Здолбунів.

 

Розглянувши заяву суб’єкта підприємницької діяльності Тринітко Олександра Валерійовича про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренди терміном на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення торгового павільйону «Хліб» по вулиці Шкілька, 39-а в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі» міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Тринітко Олександру Валерійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Лесі Українки, 4-а квартира 37 на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0088 гектара в оренди терміном на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення торгового павільйону «Хліб» по вулиці Шкілька, 39-а в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Тринітко Олександру Валерійовичу, розробити проект із землеустрою в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.