Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року № 320

 

Про надання дозволу суб’єкту підприємницької діяльності
Коцюбинській Ользі Миколаївні на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
шляхом викупу для обслуговування приміщення магазину
по вулиці 8 Березня, 13 в межах міста Здолбунів.

 

Розглянувши заяву від суб’єкта підприємницької діяльності Коцюбинської Ольги Миколаївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування приміщення магазину по вулиці 8 Березня, 13 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 116,127,128, Земельного Кодексу України, міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Коцюбинській Ользі Миколаївні, яка проживає в місті Здолбунів вулиці Чайковського, 3 та на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу орієнтовною площею 0,02 гектара, для обслуговування приміщення магазину по вулиці 8 Березня, 13 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови (забудовані землі-землі комерційного використання).
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Коцюбинській Ользі Миколаївні розробити проект із землеустрою в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.