Р І Ш Е Н Н Я
 від 16 березня  2016 року 
 
Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши клопотання  Рівненського обласного військового  комісаріату про  надання дозволу   на виготовлення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань  (для обслуговування адміністративного приміщення Рівненського обласного збірного пункту) по вулиці Чехова, 8,  міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Рівненському обласному військовому комісаріату на виготовлення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 16641 метрів квадратних  (1,6641) гектара для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань (для обслуговування адміністративного приміщення  Рівненського обласного збірного пункту) по вулиці Чехова, 8 в місті Здолбунові,   за рахунок земель, що перебувала у їхньому постійному користуванні.
2. Рівненському обласному військовому комісаріату замовити проект із землеустрою  в  одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Українець А. Ю.) 
4. Хід виконання перевірити в березні 2017 року.
 
Міський голова           І.О.Ольшевський