Р І Ш Е Н Н Я
Від 16 березня   2016 року
Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, Законом України про землеустрій, розглянувши заяву громадянина Тишкуна Віктора Павловича про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки, яка надавалась в оренду для  реконструкції приміщення магазину під молитовний будинок та квартиру по вулиці У.Кармелюка, 1 в межах міста Здолбунова, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянину Тишкуну Віктору Павловичу, який проживає в місті Здолбунів по  вулиці Словацького, 24 на виготовлення технічної  документації із  землеустрою  щодо   поділу   та     об'єднання земельної ділянки 
(кадастровий номер 5622610100:00:001:0102 ) загальною площею 0,14 гектара яка надавалась в оренду для реконструкції приміщення магазину під молитовний будинок та квартиру по вулиці У.Кармелюка, 1 в межах міста Здолбунів ( Договір оренди № 7335105 від 29.10.2013 року).
2. Громадянину Тишкуну Віктору Павловичу технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова  Українець А.Ю.)  
4. Хід виконання перевірити в жовтні  2016 року.
 Міський голова                                                                         І. О. Ольшевський