Р І Ш Е Н Н Я
від 16 березня  2016 року                                                                          
Керуючись статтями 25, 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 116, 118, 120, 121, 126 Земельного кодексу України, розглянувши проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблені  землевпорядними організаціями, щодо відведення земельних ділянок у власність, та спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування жилих будинків,  господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення садівництва, а також ведення особистого селянського господарства, міська рада 
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно додатку.
2. Передати у власність та спільну сумісну власність вищевказаним громадянам міста Здолбунова земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення садівництва, а також ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
3. Громадянам міста Здолбунів згідно прикладеного списку в додатку до даного рішення:
3.1. Оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням
3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
4. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію. 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова  Українець А.Ю.).  
Міський голова                                                                І. О. Ольшевський         
Вкладення:
Скачати цей файл (Додатокземля.doc)Додатокземля.doc[ ]60 Кб