Р І Ш Е Н Н Я
Від 16 березня  2016  року                 
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян  про надання дозволу громадянам на розроблення проекту із землеустрою щодо  відведення  земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території міста Здолбунова, врахувавши пропозицію комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, та міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови  Здолбунівської міської ради, наступним громадянам:
- Лозінському Ігорю Георгійовичу, який  проживає в місті Здолбунів по вулиці Зелена, 23-б на земельну ділянку орієнтовною площею 0,03 гектара по вулиці Зелена;
- Семенчук Анастасії Федорівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці  Василя Стуса, 34 на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0250 гектара по вулиці Василя Стуса.
2. Перенести розгляд питання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови  Здолбунівської міської ради, наступним громадянам:
- Семенюку Олегу Васильовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці  Нова, 52 на земельну ділянку орієнтовною площею 0,06 гектара по вулиці Нова до завершення плану детального планування по вулиці Нова;
- Дрозду Степану Івановичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці  Нова, 24а на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0456 гектара по вулиці Нова до завершення плану детального планування по вулиці Нова;
- Сидорчук Наталії Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці  Шевченка, 238 д на земельну ділянку орієнтовною площею 0,03 гектара по вулиці Шевченка, в зв’язку з недосконалим вивченням даного питання головою комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.
3. Відмовити у  наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови  Здолбунівської міської ради, наступним громадянам:
- Власюку Руслану Олексійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці  Василя Стуса, 33 на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0250 гектара по вулиці Василя Стуса.
4. Вищеперерахованим громадянам розробити проекти із землеустрою щодо  відведення  земельних  ділянок  у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та  представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради. 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова  Українець А.Ю.) 
Міський голова                                                                      І. О. Ольшевський