Р І Ш Е Н Н Я

Від 19 лютого 2016  року                                                               

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист голови фракції  Радикальної партії  Олега Ляшка в Здолбунівській  міській раді, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення до Президента України, Голови Верховної ради України щодо  внесення змін Конституції України (додається).

2. Направити дане рішення до Президента України, Голови Верховної ради України.

3. Опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.

4. Організацію виконання даного рішення покласти на секретаря ради Капітулу В.В.

Міський голова                                                                  І.Ольшевський

Додаток № 1

до рішення Здолбунівської міської ради

від 19 лютого 2016 року № 62

Президентові України

                                                              Порошенку Петру Олексійовичу

Голові Верховної ради України

Гройсману Володимиру Борисовичу

Шановні пане  Президенте, Голово Верховної ради України,

 народні депутати!

Кожен з вас делегований до керівництва державою українським народом захищати його право на свободу і гідне життя.

Свобода України, її Соборність та суверенітет нині перебувають під загрозою. Російські окупанти, які здійснили анексію Криму і розпочали страшну війну на Донбасі, воліють легалізувати свої загарбницькі дії і змусити міжнародну спільноту визнати псевдодержави - так звані ЛНР і ДНР, цілком підконтрольні Кремлю.

Узаконення дій терористів може відбутися шляхом прийняття Верховною Радою відповідних змін до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей. По факту - це особливий статус Донбасу і легалізація влади терористичних угрупувань, які за підтримки російських окупантів і за їх безпосередньої участі вбивали і вбивають українських Героїв зі Збройних Сил та добровольчих батальйонів, вбивали і вбивають мирне населення, знищували і знищують збудовану за десятки років інфраструктури, вели і ведуть агресивну антиукраїнську пропаганду, переслідуючи і залякуючи проукраїнське населення.

Тому, розуміючи важливість прийняття змін до Конституції щодо децентралізації, необхідність яких ми на місцях усвідомлюємо найкраще, закликаємо вас заради захисту інтересів України та українців прийняти наступне історичне рішення - в жодному випадку не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статусу Донбасу, як би його не називали, за красивою ширмою інших слів сховавши його справжню, жорстоку та приховану від суспільства сатанинську суть - узаконити окупантів, чий чобіт топче святу українську землю.

Сьогодні на вас дивиться вся країна. І лише від вас самих залежить, ким ви увійдете в українську історію - захисниками Соборності чи тими, хто розділить відповідальність за знищення України як єдиної держави.

Путінські зміни до Конституції - це плювок на могили тих, хто віддав життя за волю України під час війни з москалями на Донбасі.

Слава Україні!

Секретар ради                                                                                         В.Капітула