Р І Ш Е Н Н Я

Від 23 грудня 2015 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12,120,141 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю Фірми «Тетрамед» про передачу в тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 ( п'ять)

років земельної ділянки по вулиці Б. Хмельницького, 22 для будівництва та обслуговування будівель побутового обслуговування ( обслуговування нежитлової будівлі кафе «Лакомка»), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати Товариству з обмеженою відповідальністю Фірмі «Тетрамед» в тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5(п'ять) років земельну ділянку кадастровий номер 5622610100:00:008:0255 загальною площею 0,0277 метрів квадратних ( 0,0277 гектара) для будівництва та обслуговування будівель побутового обслуговування ( обслуговування нежитлової будівлі кафе «Лакомка») по вулиці Б. Хмельницького, 22 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5 % від нормативної грошової оцінки земель міста .

3. Товариству з обмеженою відповідальністю Фірмі «Тетрамед» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.

4. Встановити, що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.

5. Товариству з обмеженою відповідальністю Фірмі «Тетрамед» земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Українець А. Ю.).

7. Хід виконання перевірити в березні 2016 року.

Міський голова І. О. Ольшевський