Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2015 року 


Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" і статтями 12,122,123,124 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сусіди-15» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у приватну власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Щепкіна, 15а в межах міста Здолбунова, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сусіди-15» (Інд. код. 40117960) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,20 гектара, для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Щепкіна, 15а в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сусіди-15», замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Українець А. Ю.).

4. Хід виконання перевірити в лютому 2016 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.