Р І Ш Е Н Н Я

Від 07 жовтня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" , статтями 12, 92, 122,123,125,126 Земельного Кодексу України, розглянувши проект землеустрою розроблений приватним підприємством

« Рівнеелітзем» щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державному навчальному закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування будівель навчальних майстерень, навчального корпусу, овочесховища, гаража та складських приміщень) по вулиці Старомильська, 25 в місті Здолбунові, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державному навчальному закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування будівель навчальних майстерень, навчального корпусу, овочесховища,гаража та складських приміщень) по вулиці Старомильська, 25 в межах міста Здолбунів.

2. Передати Державному навчальному закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» земельну ділянку (кадастровий номер 5622610100:00:009:0216) загальною площею 45533 метрів квадратних ( 4,5533 гектара) в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування будівель навчальних майстерень, навчального корпусу, овочесховища,гаража та складських приміщень) в місті Здолбунові за рахунок земель, що обліковуються за Державним навчальним закладом «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» .

3. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.

4. Державному навчальному закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»:

4.1. Оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

4.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими закріплено межі земельної ділянки в натурі.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О.Ольшевський