Р І Ш Е Н Н Я

Від 07 жовтня 2015 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Михалко Оксани Борисівни про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва по вулиці Б. Тена, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянці Михалко Оксані Борисівні, яка проживає в місті

Здолбунів по вулиці Б. Тена, 25 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 гектара у власність для ведення індивідуального садівництва по вулиці Б. Тена за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.

2. Громадянці Михалко Оксані Борисівні розробити проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський