Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 04 вересня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України та розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови( для будівництва та обслуговування нежилих будівель) по вулиці Івана Гончара, 54 громадянину Пшеничному Ігорю Володимировичу, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Пшеничному Ігорю Володимировичу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови( для будівництва та обслуговування нежилих будівель) по вулиці Івана Гончара, 54 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 36477 (тридцять шість тисяч чотириста сімдесят сім) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 16,03,2015 року).

3. Продати земельну ділянку площею 600 квадратних метрів (0,06) гектара за суму 36477 (тридцять шість тисяч чотириста сімдесят сім) гривень, громадянину Пшеничному Ігорю Володимировичу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови( для будівництва та обслуговування нежилих будівель) по вулиці Івана Гончара, 54, в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

4. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.

5. Громадянину Пшеничному Ігорю Володимировичу виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

6. Громадянину Пшеничному Ігорю Володимировичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки до підписання договору купівлі-продажу.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

8. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

 

Міський голова І.О.Ольшевський