Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 липня 2015 року № 1442

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою, розроблений фізичною особою – підприємцем Кісільчуком Павлом Анатолійовичем щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянину Сірому Юрію Володимировичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основниих, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування виробничої будівлі цеху порошків) по вулиці Старомильська, 31б в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки

кадастровий номер 5622610100:00:009:0212 загальною площею 2611 квадратних метрів (0.2611) гектара у власність шляхом викупу громадянину Сірому Юрію Володимировичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основниих, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування виробничої будівлі цеху порошків) по вулиці Старомильська, 31б в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Сірому Юрію Володимировичу для розміщення та експлуатації основниих, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування виробничої будівлі цеху порошків) по вулиці Старомильська, 31б в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 47142 (сорок сім тисяч сто сорок дві) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 05.06.2015 рік.

4. Продати земельну ділянку несільськогосподарського призначення кадастровий номер 5622610100:00:009:0212 площею 2611 квадратних метрів (0.2611) гектара за суму 47142 (сорок сім тисяч сто сорок дві) гривень громадянину Сірому Юрію Володимировичу для розміщення та експлуатації основниих, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування виробничої будівлі цеху порошків) по вулиці Старомильська, 31б в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

5. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.

6. Громадянину Сірому Юрію Володимировичу виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

7. Громадянину Сірому Юрію Володимировичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки до підписання договору купівлі-продажу.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

9. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

 

Міський голова І.О.Ольшевський