Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" і статтями 12, 93, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянина Семенюка Миколи Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п'ять років для сінокосіння по вулиці Старомильська в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Семенюку Миколі Івановичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Старомильська, 41 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п'ять) років орієнтовною площею 1000 метрів квадратних (0.10 гектара) для сінокосіння по вулиці Старомильська в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу.

2. Громадянину Семенюку Миколі Івановичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

4. Хід виконання перевірити в грудні 2015 року.

 

Міський голова І.О.Ольшевський