Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до статей 12, 134,136 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Семенюка Миколи Івановича, про включення до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку по вулиці Старомильській в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,05 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Старомильська ( район колишнього млина) передбачену для продажу суб'єктам господарської діяльності для розміщення та експлуатації основниих, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельному аукціоні.

2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.05 гектара у власність шляхом проведення земельного аукціону суб'єктам господарської діяльності для розміщення та експлуатації основниих, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Старомильській в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі.

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом проведення земельного аукціону замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та провести державну експертизу даного проекту.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

5. Хід виконання перевірити в грудні 2015 року.

 

Міський голова І. О. Ольшевський