Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

 

Розглянувши і проаналізувавши стан виконання рішень Здолбунівської міської ради, і врахувавши їх виконання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зняти з контролю:

- рішення від 22 лютого 2008 року № 723 «Про надання дозволу Фермерському господарству ім. Т. Шевченка на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для обслуговування приміщень магазинів по вул. Зеленій, 26-а та по вул. Шевченка, 11 в межах м. Здолбунів»;

- рішення від 11 червня 2008 року № 853 «Про включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що будуть передаватися в оренду через аукціон»;

- рішення від 05 жовтня 2011 року № 327 «Про надання дозволу Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку « Берізонька » на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вулиці Заводська, 11 в межах міста Здолбунів»;

- рішення від 21 грудня 2011 року № 425 «Про надання дозволу Остророгу Володимиру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування будівлі кладової по вулиці Стефановича, 4 в місті Здолбунів»;

- рішення від 14 березня 2012 року № 467 «Про надання дозволу Здолбунівському районному методичному кабінету Здолбунівської районної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування адміністративної будівлі по вул. Ясна, 11 на території міста Здолбунів»;

- рішення від 14 березня 2012 року № 512 «Про надання дозволу громадянину Брославському Володимиру Анатолійовичу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для обслуговування частини адміністративного приміщення по вулиці 8 Березня, 35-а в межах міста Здолбунів»;

- рішення від 10 жовтня 2012 року № 662 «Про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення в перелік для продажу на земельному аукціоні та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не с\г призначення для продажу на земельних торгах (аукціонах)»;

- рішення від 18 грудня 2012 року № 726 «Про надання дозволу Здолбунівській міській раді на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для облаштування міського гідропарку».

- рішення від 18 грудня 2012 року № 738 «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу Публічному акціонерному товариству « Волинь-Цемент» земельної ділянки в оренду терміном на 5( п'ять ) років для розширення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд ( шламопроводу) у місті Здолбунів».

- рішення від 09 жовтня 2013 року № 906 «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада» на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленою) меж земельних ділянок ( на місцевості) щодо передачі земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2 в межах міста Здолбунова».

- рішення від 18 грудня 2013 року № 1012 «Про надання дозволу Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленою) меж земельної ділянки ( на місцевості) щодо передачі земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я (для обслуговування майнового комплексу) по вулиці Степана Бандери, 9 в місті Здолбунові».

- рішення від 25 грудня 2013 року № 1028 «Про продовження Районній організації ветеранів війни та праці дію договору оренди на земельну ділянку для ведення колективного городництва».

- рішення від 04 лютого 2014 року № 1045 «Про надання дозволу громадянці Ридош Любов Федорівні та громадянину Карпінчуку Василю Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування нежитлової будівлі магазину «Продтовари») по вулиці Паркова, 68 в межах міста Здолбунів».

- рішення від 19 березня 2014 року № 1087 «Про надання дозволу Комунальному підприємству «Здолбунівське » на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для облаштування міського гідропарку».

- рішення від 11 червня 2014 року № 1155 «Про надання дозволу громадянину Вознюку Віктору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування магазину) по вулиці Княгині Ольги, 30, вулиці Княгині Ольги, 30/3, вулиці Княгині Ольги, 30/4 в місті Здолбунів».

- рішення від 06 серпня 2014 року № 1169 «Про надання дозволу громадянці Гуменюк Олександрі Юріївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо передачі в оренду терміном на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення магазину по вулиці Коперника, 61 в місті Здолбунів».

- рішення від 06 серпня 2014 року № 1171 «Про надання дозволу громадянину Лепському Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування будівлі павільйону торгово-побутового призначення) по вулиці Базарна, 18 в місті Здолбунів ».

- рішення від 06 серпня 2014 року № 1177 «Про надання дозволу Релігійній громаді парафії святих апостолів Петра і Павла Луцької дієцезії римсько-католицької церкви на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій ( для обслуговування будівлі храму) по вулиці Фабрична, 18 та (житлового будинку з надвірними будівлями) по вулиці Фабрична, 20 в місті Здолбунові».

- рішення від 15 жовтня 2014 року № 1209 «Про надання дозволу громадянину Семенюку Миколі Івановичу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Старомильська на території міста Здолбунова ».

- рішення від 15 жовтня 2014 року № 1217 «Про надання дозволу громадянину Літвінчуку Василю Леонідовичу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування приміщення магазину, та кафе) по вулиці Коперника, 61-а в місті Здолбунів ».

- рішення від 15 жовтня 2014 року № 1221 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Скорій Валентині Несторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд по вулиці Коцюбинського, 9/1 в межах міста Здолбунів ».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1273 «Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» на розроблення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування цілісного майнового комплексу заводу продовольчих товарів по вул. Щепкіна,13».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1275 «Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству " Рівнеобленерго" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення , будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії ЗТП-38, в межах міста Здолбунів».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1276 «Про надання дозволу Здолбунівській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Рівненській області на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для будівництва індивідуальних гаражів) по вулиці Пушкін, 41 в межах міста Здолбунів».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1278 «Про надання дозволу громадянину Мацюку Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (приміщення спецскладу) по вулиці Грушевського, 28 в місті Здолбунів».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1284 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 ( п'ять ) років громадянину Брославському Володимиру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вулиці 8 Березня,35-а в межах міста Здолбунова».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1285 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки

громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1286 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки

громадянину Бойку Валерію Вікторовичу».

- рішення від 17 грудня 2014 року № 1287 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки

громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу».

- рішення від 22 січня 2015 року № 1307 «Про надання дозволу громадянці Мичці Олені Владиславівні на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( для обслуговування будівлі матеріального складу (ангар № 2 ) по вулиці Щепкіна, 13 в місті Здолбунів».

- рішення від 18 березня 2015 року № 1343 «Про надання дозволу громадянину Тишкуну Віктору Павловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок, які перебувають в оренді для обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Паркова 69 в межах міста Здолбунова».

- рішення від 18 березня 2015 року № 1344 «Про надання дозволу Приватному підприємству «Стюар - Агро» на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та

споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Грушевського, 28 в місті Здолбунів ».

- рішення від 18 березня 2015 року № 1347 «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 6 на земельному аукціоні».

- рішення від 18 березня 2015 року № 1348 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки громадянину Лепському Олександру Івановичу».

- рішення від 18 березня 2015 року № 1357 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки

громадянину Вознюку Віктору Петровичу».

- рішення від 18 березня 2015 року № 1358 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки

громадянину Вознюку Віктору Петровичу».

- рішення від 18 березня 2015 року № 1363 «Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 5 (п'ять) років Фермерському господарству ім. Шевченка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Зеленій,26-а та по вулиці Шевченка,11 в межах міста Здолбунова».

- рішення від 06 травня 2015 року № 1366 «Про погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки громадянці Мичці Олені Владиславівні».

Міський голова І.О.Ольшевський