Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян Петренка А.І. та Жук О.С. членів сімей загиблих військовослужбовців - учасників АТО Петренка П.І. та Жука В.В. про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на території міста Здолбунова, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради, наступним громадянам:

- Петренку Андрію Івановичу, який проживає в місті Здолбунові по вулиці Пирогова, 37, земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 га по вулиці Котляревського;

- Жук Ользі Сергіївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Віли ІV,1 , земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 га в масиві по вулиці Коперника.

2. Вищеперерахованим громадянам розробити проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

 

Міський голова І. О. Ольшевський