Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 № 891 «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», розглянувши акт прийому-передачі, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Здолбунів гуртожиток по вулиці 8 Березня, 40 б міста Здолбунів, який розміщений на земельній ділянці загальною площею 0,10 га, кадастровий номер 5622610100:00:013:0270.

2. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» прийняти на баланс гуртожиток по вулиці 8 Березня, 40б міста Здолбунів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв'язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування /голова Максимчук В.В./, а організацію його виконання на інженера по будівництву міської ради Якубчика О.П.

 

Міський голова І.Ольшевський