Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 червня 2015 року

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», районною програмою «Ветеран» на 2014-2015 роки, заслухавши інформацію секретаря Здолбунівської міської ради Капітули В.В. про організацію роботи з громадськими організаціями та соціальний захист ветеранів на території міста, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію секретаря міської ради Капітули В.В. про організацію роботи з громадськими організаціями та соціальний захист ветеранів на території міста прийняти до відома.

2. Секретарю міської ради Капітулі В.В.:

2.1 Постійно здійснювати контроль за ефективним і раціональним використанням коштів по Програмі соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги на 2015 рік, зокрема ветеранам;

2.2 Сприяти в роботі громадським ветеранським організаціям, «Університету третього віку» та надавати допомогу в організації і проведенні їхніх заходів;

2.3 Організовувати адресне привітання ветеранів та інвалідів до пам'ятних дат, пов'язаних з Другою світовою війною, визвольними змаганнями, іншими локальними конфліктами, а також особистими ювілеями.

3.Спеціалісту по соціальному захисту населення Баранець А.Ф. проводити спільно з працівниками Управління соціального захисту населення обстеження житлово-побутових умов одиноких ветеранів похилого віку, з метою виявлення потреб та надання допомоги для даної категорії громадян.

4. Інженеру по будівництву Якубчику О.П.:

4.1. Організовувати щорічно рейди за участю депутатів міської ради з метою контролю за дотриманням суб'єктами господарювання вимог, щодо забезпечення безперешкодного доступу людей похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів громадського призначення;

4.2. Організувати роботу по забезпеченню руху громадського транспорту, враховуючи зручний доїзд до лікувальних закладів, храмів, кладовищ, об'єктів торгівлі.

5. Керівникам комунальних підприємств Міське будинкоуправління (Габрук В.А.), «Здолбунівводоканал» (Мельник В.І.), «Здолбунівкомуненергія» (Шавронська В.А.):

- надавати перевагу при розгляді заяв ветеранів щодо питань, що стосуються компетенції підприємств;

- систематично проводити виїзні прийоми за місцем проживання громадян ( в різних частинах міста).

6. Керівнику комунального підприємства Міське будинкоуправління (Габрук В.А.), керівникам ОСББ та ЖБК слідкувати за належним облаштуванням місць відпочинку для людей похилого віку на прибудинкових територіях.

7. Контроль та організацію виконання даного рішення покласти на секретаря ради Капітулу В.В.

8. Про хід виконання даного рішення заслухати в жовтні 2016 року.

Міський голова І.О.Ольшевський