Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 травня 2015 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 № 891 «Про затвердження Положення про порядок передачі у комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», рішенням Рівненської обласної ради від 18.12.2014 №1377 «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у власність територіальної громади міста Здолбунів Здолбунівського району гуртожитку за адресою: місто Здолбунів, вулиця 8 Березня, 40», рішенням виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 23.01.2013 №13 «Про присвоєння окремої поштової адреси будівлі гуртожитку, який знаходиться на території будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів по вулиці 8 Березня, 40 міста Здолбунів», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати згоду Рівненській обласній раді на передачу гуртожитку по вулиці 8 Березня, 40б в місті Здолбунів, який перебуває на балансі комунального закладу «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради та розміщений на земельній ділянці загальною площею 0,10 га, кадастровий номер 5622610100:00:013:0270 в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунів.
2. Інженеру по будівництву міської ради Якубчику О.П. створити комісію по прийому-передачі вищевказаного житлового будинку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування /голова Максимчук В.В./, а організацію його виконання на інженера по будівництву міської ради Якубчика О.П.

Міський голова І.Ольшевський