Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 березня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “, статтею 186 Земельного кодексу України, статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» від 11.12.2003 № 1378-ІV, статтею 31 Закону України про землеустрій, Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року № 1051, Наказом Держкомзему України, Мінагрополітики України, Мінбудархітектури України та Української академії аграрних наук від 27.01.2006 року №18/15/21/11, в зв’язку з багаторазовими невдалими спробами передачі в оренду земельної ділянки площею близько 161 га, зайнятої водним об’єктом, що є причиною недовиконання надходжень до міського бюджету, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести змін до рішення Здолбунівської міської ради від 15 жовтня 2014 року № 1238 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо перерахунку зонального(Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1 метра квадратного земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони в місті Здолбунівта внесення змін до нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунова» виклавши його в новій редакції, а саме:
- назву рішення виклавши «Про затвердження технічної документації Здолбунівській міській раді по внесенню змін до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області в частині перерахунку величини зонального (Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1 м2 земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони м. Здолбунів.
- пункт 1 рішення виклавши «Затвердити технічну документацію Здолбунівській міській раді по внесенню змін до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області в частині перерахунку величини зонального (Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1 м2 земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони м. Здолбунів.
- пункт 2 рішення скасувати.
2. Технічну документацію Здолбунівській міській раді по внесенню змін до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області в частині перерахунку величини зонального (Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1 м2 земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони м. Здолбунів, вважати невід’ємною частиною технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О.Ольшевський.