Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 березня 2015 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про державну експертизу землевпорядної документації”, відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.06.2009 року за № 1094, розглянувши заяву громадянки Сабадишиної Ірини Миколаївни, про включення до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку по вулиці Приходька в місті Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,0200 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Приходька ( район колишньої станції техобслуговування «Мажесса») передбачену для продажу суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на земельному аукціоні.
2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0200 гектара у власність шляхом проведення земельного аукціону суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Приходька (район колишньої станції техобслуговування «Мажесса») в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі.
3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом проведення земельного аукціону замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та провести державну експертизу даного проекту.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
5. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І. О. Ольшевський