Р І Ш Е Н Н Я

від 18 березня 2015 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,120, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Приватного підприємства «Стюарт-Агро» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Грушевського, 28, в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Приватному підприємству «Стюарт - Агро» на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 3,11 гектара для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Грушевського, 28, в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу промисловості , транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
2. Приватному підприємству «Стюарт - Агро» проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради.
3. Рішення № 1295 від 17.12.2014 року «Про надання дозволу Комунальному підприємству «Здолбунівське»на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вулиці Зеленій» вважати таким, що втратив чинність.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
5. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський