Р І Ш Е Н Н Я
Від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Синюка Володимира Олександровича про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вулиці Я. Мудрого на території міста Здолбунова, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянину Синюку Володимиру Олександровичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Дружби, 42 квартира 2 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 гектара у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вулиці Я. Мудрого за рахунок земель, що перебувають в оренді громадянина Синюка Володимира Олександровича ( договір № 16-93- ГТК від 24.08.1993 року) при умові перенесення лінії електропередач за межі земельної ділянки.
2. Громадянину Синюку Володимиру Олександровичу розробити проект із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський