Р І Ш Е Н Н Я
від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтями 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 116, 118, 120, 121, 126 Земельного кодексу України, розглянувши проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблені землевпорядними організаціями, щодо відведення земельних ділянок у власність, спільну часткову власність та спільну сумісну власність для обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно додатку.
2. Передати у власність вищевказаним громадянам міста Здолбунова земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
3. Громадянам міста Здолбунів згідно прикладеного списку даного рішення:
3.1. Оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
4. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський