Р І Ш Е Н Н Я
Від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян про надання дозволу громадянам на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території міста Здолбунова, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодовідведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради, наступним громадянам:
Омельчук Олені Олександрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 212 на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0500 гектара по вулиці Шевченка;
Юхимюку Сергію Тимофійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Старомильська, 28-б на земельну ділянку площею 0.03 гектара для ведення особистого селянського господарства по вулиці Старомильська , 42-а.
2. Вищеперерахованим громадянам розробити проекти із землеустрою
щодо відведення земельних ділянок у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський