Р І Ш Е Н Н Я
Від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтями 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів”, з метою збільшення надходження коштів до міського бюджету міста, створення сприятливих умов для розвитку та функціонуванню підприємництва у місті та упорядкування розміщення дитячих розважальних атракціонів, циркових вистав , Здолбунівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Порядок надання в оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності :
1.1. Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності (додаток № 1).
1.2. Методики розрахунку вартості окремих конструктивних елементів благоустрою і розміру орендної плати за розміщення на них дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності (додаток №2).
1.3. Форми договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою на умовах оренди для розміщення пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності (додаток № 3).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою,житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Максимчук В.В.), а організацію його виконання на керівника комунального підприємства «Здолбунівське» Потапчика С.В.

Міський голова І.О.Ольшевський