Р І Ш Е Н Н Я

Від 15 жовтня 2014 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» від 11.12.2003 № 1378-ІV , розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо перерахунку зонального (Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1 метра квадратного земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони в місті Здолбунів та внесення змін до нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунова, розроблену ПП ПВЦ «Лендбуд – Вест», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо перерахунку зонального (Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1м2 земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони м. Здолбунів з показниками зазначеними в додатку 1.
2. Внести зміни до нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області в частині середньої вартості 1 м2 земель та земель різного функціонального використання в розрізі ХІІ економіко-планувальної зони з показниками, зазначеними в додатках 2,3.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О.Ольшевський