Р І Ш Е Н Н Я
Від 15 жовтня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 12, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою, розроблену Фізичною особою-підприємцем Гусаруком Олександром Володимировичем щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) громадянину Духневичу Олександру Вікторовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Пирогова, 9 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0.0859 гектара (кадастровий номер земельної ділянки № 5622610100:00:001:0356) громадянину Духневичу Олександру Вікторовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Пирогова, 9 в місті Здолбунів за рахунок земель що перебували у власності громадянина Духневича Віктора Олександровича.
2. Громадянину Духневичу Олександру Вікторовичу оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
3. Громадянину Духневичу Олександру Вікторовичу земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.


Міський голова І. О.Ольшевський