Р І Ш Е Н Н Я
Від 15 жовтня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України „Про державну експертизу землевпорядної документації”, відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.061.2009 року за № 1094, розглянувши заяву громадянки Літвінчук Ольги Митрофанівни, про включення до переліку земельних ділянок що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку по вулиці Миру, 1 в місті Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу
на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,0150 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Миру, 1 передбачену для продажу суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва об’єкту комерційного призначення на земельному аукціоні.
2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0150 гектара у власність шляхом проведення земельного аукціону суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва об’єкту комерційного призначення по вулиці Миру, 1 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі.
3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом проведення земельного аукціону замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та провести державну експертизу даного проекту.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
5. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І. О. Ольшевський