Р І Ш Е Н Н Я
від 15 жовтня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Вознюка Віктора Петровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування приміщення магазину) по вулиці Віли І, 3/2, в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянину Вознюку Віктору Петровичу, який проживає в селі Уїздці по вулиці Набережна, 7-а на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років орієнтовною площею 0.0050 гектара, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування приміщення магазину) по вулиці Віли І, 3/2, в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Вознюку Віктору Петровичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в травні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський