Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 серпня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,92,122,123,125,126 пунктом в статті 141 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Державного навчального закладу «Здобунівського вищого професійного училища залізничного транспорту» про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування будівель навчальних майстерень, навчального корпусу, овочесховища, гаража та складських приміщень по вулиці Старомильська, 25 в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити середньому професійно - технічному училищу № 3 право постійного користування земельною ділянкою загальною площею 4.83 га по вулиці Старомильській,25 та вилучити земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунів.
2. Дати дозвіл Державному навчальному закладу «Здобунівському вищому професійному училищу залізничного транспорту» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 4.8300 гектара в постійне користування для обслуговування будівель навчальних майстерень, навчального корпусу, овочесховища, гаража та складських приміщень по вулиці Старомильська, 25 в межах міста Здолбунів, земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Державному навчальному закладу «Здобунівському вищому професійному училищу залізничного транспорту», замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
5. Хід виконання перевірити в серпні 2015 року.

Міський голова І.О. Ольшевський.