Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 серпня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 93, 116, 120, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянки Гуменюк Олександри Юріївни про надання дозволу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо передачі в оренду терміном
на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення магазину по вулиці Коперника, 61 в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянці Гуменюк Олександрі Юріївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Кобилянської, 50 квартира 2 на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 300 метрів квадратних ( 0,03 гектара ) в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування приміщення магазину по вулиці Коперника, 61 в місті Здолбунів, за рахунок земель , що перебувають в оренді громадянина Гуменюка Олега Владленовича.
2. Громадянці Гуменюк Олександрі Юріївні технічну документацію із землеустрою розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в серпні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.