Р І Ш Е Н Н Я
Від 11 червня 2014 рокуКеруючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України та розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування приміщення квіткового магазину по вулиці кн. Ольги, 30\1 громадянину Вітрику Олександру Григоровичу, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Вітрику Олександру Григоровичу для обслуговування приміщення квіткового магазину по вулиці кн. Ольги, 30\1 за рахунок земель, що перебувають в оренді громадянина Вітрика Олександра Григоровича.
2. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 10250 (десять тисяч двісті п’ятдесят ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 08.04.2014 року)
3. Продати земельну ділянку площею 138 квадратних метрів (0,0138) гектара за суму 10250 (десять тисяч двісті п’ятдесят ) гривень, громадянину Вітрику Олександру Григоровичу для обслуговування приміщення квіткового магазину по вулиці кн. Ольги, 30\1 , в місті Здолбунів за рахунок земель, що перебувають в оренді громадянина Вітрика Олександра Григоровича.
4. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
5. Громадянину Вітрику Олександру Григоровичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
6. Громадянину Вітрику Олександру Григоровичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки на протязі 3 (трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
8. Хід виконання перевірити в жовтні 2014 року.


Міський голова      І.О.Ольшевський