Р І Ш Е Н Н Я

Від 04 лютого 2014 року

 
Керуючись статтею 21 Закону України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши заяви приватного підприємства «Зоря» про зменшення розмірів орендної плати за земельну ділянку, що була надана для обслуговування готельного комплексу «Зоря», суб’єкту підприємницької діяльності Кардаша Андрія Юрійовича про зменшення розмірів орендної плати за земельну ділянку що була надана для обслуговування будівлі складського приміщення, в зв’язку з проведенням реконструкції даного приміщення, зважаючи на активну участь заявників в заходах по благоустрою міста, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.03.2014 по 31.12.2014 орендну плату в розмірі 4 % від нормативної грошової оцінки земель міста за користування земельними ділянками що були надані:
- приватному підприємству «Зоря» для обслуговування готельного комплексу «Зоря» по вулиці Грушевського, 25;
- суб’єкту підприємницької діяльності Кардашу Андрію Юрійовичу, для обслуговування будівлі складського приміщення по вулиці Віли І, 18.
2. Керівнику приватного підприємства «Зоря» та суб’єкту підприємницької діяльності Кардашу А. Ю. укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський