Р І Ш Е Н Н Я

Від 04 лютого 2014 року

Керуючись пунктом 5.1 статті 288 Податкового Кодексу України, статтею 21 Закону України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянина Дмитришина Ігоря Юрійовича про зменшення розмірів орендної плати за земельну ділянку по вулиці Базарна, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.03.2014 по 14.07.2014 орендну плату за користування земельною ділянкою, що була надана громадянину Дмитришину Ігорю Юрійовичу для встановлення та обслуговування кіоску по вулиці Базарна в розмірі 7 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
2. Громадянину Дмитришину Ігорю Юрійовичу укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О. Ольшевський