Р І Ш Е Н Н Я
Від 04 лютого 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” статтею 12, пунктом 5 статті 136 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради № 632 від 10.10.2012 року «Про передачу на земельних торгах права оренди земельної ділянки по вулиці Заводська», а саме :
пункт 2 «Передати право оренди земельної ділянки способом проведення аукціонних торгів та встановити наступні умови:
-Стартовий розмір річної оредної плати 10 % нормативної грошової оцінки, що становить грошовий еквівалент 5100.44 грн.
-Значення кроку в розмірі до 0,5 відсотка стартового розміру річної орендної плати.
-Термін права оренди 5 років.
- Компенсація оплати вартості послуг по підготовці та проведенню торгів за рахунок коштів переможця аукціону (покупця) після проведення торгів» викласти в наступній редакції :
Передати право оренди земельної ділянки способом проведення аукціонних торгів та встановити наступні умови:
- Стартовий розмір річної оредної плати 10 % нормативної грошової оцінки, що становить грошовий еквівалент 5942,56 грн.;
- Значення кроку в розмірі до 0,5 відсотка стартового розміру річної орендної плати;
- Термін права оренди 5 років;
- Провести земельний аукціон в терміни згідно вимог чинного законодавства. Уповноважити Рівненську товарну біржу на виконання торгів та відповідно до статті 136 пункту 5 Земельного Кодексу України організацію процедури підготовки до торгів з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О. Ольшевський