Р І Ш Е Н Н Я
Від 04 лютого 2014 року

 
Керуючись статтепю 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 81, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», а також розглянувши заяву громадянки Величко Зої Петрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для сінокосіння по вулиці Міцкевича в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Величко Зої Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Міцкевича, 2 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 0,05 гектара для сінокосіння по вулиці Міцкевича в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Громадянці Величко Зої Петрівні замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в березні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський