Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2013 року


Керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 81, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», а також, розглянувши заяву громадянки Куковинець Людмили Петрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Словацького, 30-а в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Куковинець Людмилі Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Словацького, 30-а на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 0,0538 гектара для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Словацького, 30-а в межах міста Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Громадянці Куковинець Людмилі Петрівні замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський